Golvlampa glaserat lergods

Golvlampa glaserat lergods
Golvlampa glaserat lergods
Golvlampa glaserat lergods
Golvlampa glaserat lergods
Golvlampa glaserat lergods
Golvlampa glaserat lergods
Golvlampa glaserat lergods
Golvlampa glaserat lergods

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, fot i glaserat lergods, sannolikt Italien, 1960/70-tal, höjd exkl lampsockel 48 cm

Smärre slitage

711804

2019-12-14