Bricka glas 1940-tal

Bricka glas 1940-tal
Bricka glas 1940-tal
Bricka glas 1940-tal
Bricka glas 1940-tal
Bricka glas 1940-tal
Bricka glas 1940-tal
Bricka glas 1940-tal
Bricka glas 1940-tal
Bricka glas 1940-tal
Bricka glas 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSBRICKA, skiva i graverat och etsat glas, stomme i betsat trä, ca 57 x 32 cm, 1940-tal

Smärre slitage

711805

2019-12-11