Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DRAGONSABEL / SHASKA, modell 1881, för soldat, Ryssland, handtag i trä och mässing, stämplad, klingans längd ca 86, total 101 cm
Slitage, balja saknas
711815
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här