Dragonsabel / Shaska Ryssland 1881

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DRAGONSABEL / SHASKA, modell 1881, för soldat, Ryssland, handtag i trä och mässing, stämplad, klingans längd ca 86, total 101 cm

Slitage, balja saknas

711815

2019-12-11