Cigarettetui sterlingsilver

Cigarettetui sterlingsilver
Cigarettetui sterlingsilver
Cigarettetui sterlingsilver
Cigarettetui sterlingsilver
Cigarettetui sterlingsilver
Cigarettetui sterlingsilver

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

CIGARETTETUI, sterlingsilver, graverat emblem "Order of the Garter", Storbritanniska Strumpebandsorden, ASC- Army Service Corps, med devis Honi soit qui mal y pense - Skam den, som tänker illa härom, stämplad H&T Hillard & Thomason, Birmingham 1902, 11,5x8, höjd 2 cm, vikt 134 g

Gåvogravyr, mindre bucklor

711826

2019-12-09