Cigarettetui sterlingsilver
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
CIGARETTETUI, sterlingsilver, graverat emblem "Order of the Garter", Storbritanniska Strumpebandsorden, ASC- Army Service Corps, med devis Honi soit qui mal y pense - Skam den, som tänker illa härom, stämplad H&T Hillard & Thomason, Birmingham 1902, 11,5x8, höjd 2 cm, vikt 134 g
Gåvogravyr, mindre bucklor
711826
2019-12-09