Klubbat för:
5 800 SEK
4 000 SEK
DOKUMENTSKÅP,(2) 1 par, tidigt 1900-tal, nyrenässans, med lådor och dörrar, skuren dekor, mahogny, nycklar finns, höjd ca 114 samt 78x55 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
711830
2019-12-10