Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", ur mappen Årstiderna i skärgården, signerad Roland S, 230/275, färglitografi, bildmått ca 28 x 39 cm.

711840

2019-12-09