Schackbräde

Schackbräde
Schackbräde
Schackbräde
Schackbräde

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHACKBRÄDE, målat under glas, svart träram, 1800-tal, 45x57 cm

Skador

711850

2019-12-10