Goebel, snövit med prins och de sju dvärjarna

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 9 dlr, Goebel, "Snövit med prins och de sju dvärgarna", 1900-tal, numrerade i olika upplagor, höjd ca 7-14 cm

Slitage, mikronagg kan förekomma

711852

2019-12-10