Oljemålning Olof Krumlinde

Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Kustlandskap, troligen från Kullen, signerad och daterad, olja på duk, ca 35 x 60 cm

711856

2019-12-16