Tissot Antimagnetique armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TISSOT Antimagnetique, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare armlänk Imco ej original, serie nr. 1127301, kaliber 27, diam ca 30 mm
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
711857
2019-12-15