Hästvagn gigg
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÄSTVAGN, Gigg, tidigt 1900-tal, G.A.Larssons vagnfabrik Örebro, 1-par ljuslyktor medföljer, fasett slipat glas samt plåt, hästvagnens längd utan skaklar ca 160, bredd 130 cm
Bruksslitage, körduglig
711859
2019-12-09