Hästvagn gigg

Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg
Hästvagn gigg

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

HÄSTVAGN, Gigg, tidigt 1900-tal, G.A.Larssons vagnfabrik Örebro, 1-par ljuslyktor medföljer, fasett slipat glas samt plåt, hästvagnens längd utan skaklar ca 160, bredd 130 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, körduglig

711859

2019-12-09