Takarmatur 1900-tal i mässing

Takarmatur 1900-tal i mässing
Takarmatur 1900-tal i mässing
Takarmatur 1900-tal i mässing
Takarmatur 1900-tal i mässing
Takarmatur 1900-tal i mässing
Takarmatur 1900-tal i mässing
Takarmatur 1900-tal i mässing
Takarmatur 1900-tal i mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYKTA / TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, fasettslipat glas, hexagonal form, diameter 33 25, höjd ca 46 cm

Bruksspår kring stomme

711867

2019-12-09