Bordskanoner 2 st mässing

Bordskanoner 2 st mässing
Bordskanoner 2 st mässing
Bordskanoner 2 st mässing
Bordskanoner 2 st mässing
Bordskanoner 2 st mässing
Bordskanoner 2 st mässing
Bordskanoner 2 st mässing
Bordskanoner 2 st mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSKANONER, 1900-talets första hälft, mässing, ena märkt MDLXX samt med sköld, andra märkt 373, längd ca 26 respetktive 30 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Bruksslitage

711868

2019-12-09