Matsalgrupp 9 dlr

Matsalgrupp 9 dlr
Matsalgrupp 9 dlr
Matsalgrupp 9 dlr
Matsalgrupp 9 dlr
Matsalgrupp 9 dlr
Matsalgrupp 9 dlr
Matsalgrupp 9 dlr
Matsalgrupp 9 dlr
Matsalgrupp 9 dlr
Matsalgrupp 9 dlr

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MATSALSGRUPP, 9 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: 8 stolar samt 1 bord, höjd på bord ca 74, diameter 127, medföljer 3 iläggsskivor á 60 cm

Bruksslitage, fläckar, bord med fanérskador

711896

2019-12-12