Lennart Nyblom oljemålning

Lennart Nyblom oljemålning
Lennart Nyblom oljemålning
Lennart Nyblom oljemålning
Lennart Nyblom oljemålning
Lennart Nyblom oljemålning
Lennart Nyblom oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART NYBLOM (1872-1947): Tallar i solnedgång, signerad och daterad L Nyblom -14, olja på duk, ca 60x92 cm

Färgbortfall, retuschering

711898

2019-12-09