Lennart Nyblom gouache

Lennart  Nyblom gouache
Lennart  Nyblom gouache
Lennart  Nyblom gouache
Lennart  Nyblom gouache
Lennart  Nyblom gouache
Lennart  Nyblom gouache

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART NYBLOM (1872-1947):"Vårkväll", signerad L Nyblom, olja på pappannå, a tergo daterad 1904, ca 32x28,5 cm

Färgbortfall, skador

711904

2019-12-09