Flaskschatull
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLASKSCHATULL, fanérat, 1800-talets senare del, metalldekorer, innehåller 4 karaffer med propp, 10 likörglas, på fyra kulfötter, höjd 26, 22x30 cm
Fanéskador, metalldekorer har släppt delvis, nagg förekommer, nyckel saknas
711905
2019-12-09