Flaskschatull

Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLASKSCHATULL, fanérat, 1800-talets senare del, metalldekorer, innehåller 4 karaffer med propp, 10 likörglas, på fyra kulfötter, höjd 26, 22x30 cm

Fanéskador, metalldekorer har släppt delvis, nagg förekommer, nyckel saknas

711905

2019-12-09