Olga Nyblom oljemålning

Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLGA NYBLOM (1872-1955): Porträtt av Helena Nyblom (konstnärinnans dotter), signerad, märkt och daterad Helena Aspö - 1918, etikett a tergo "Porträtt av Helena Aspö sommaren 1918. Till min älskade Majasommaren 1952 av mamma", olja på pappannå, ca 22x33 cm

711909

2019-12-09