Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STIG-OWE JEMSEBY (1941): Satellit, collage, numrerad 1/75, signerad och daterad Stig-Owe Jemseby 79
Zustandsbeschreibung
711917
2019-12-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner