Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, 1970/80-tal, stål samt skiva i mörktonat glas, höjd ca 50 cm, diam ca 105 cm

slitage samt skador på skivan

711933

2020-01-06