Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SOFFBORD, 1970/80-tal, stål samt skiva i mörktonat glas, höjd ca 50 cm, diam ca 105 cm
slitage samt skador på skivan
711933
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här