Resegarderob

Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RESEGARDEROB, ´The Bridge´, älgskinn, invändigt fodrad med rutigt bomullstyg, blixtlåsförsedda fack och huvudfavk med mässingsfärgade galjar, uppvikt med måttet ca 95x53 cm

Minimalt bruksslitage, läder med mindre repor

711935

2020-01-06