Resegarderob
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RESEGARDEROB, ´The Bridge´, älgskinn, invändigt fodrad med rutigt bomullstyg, blixtlåsförsedda fack och huvudfavk med mässingsfärgade galjar, uppvikt med måttet ca 95x53 cm
Minimalt bruksslitage, läder med mindre repor
711935
2020-01-06