Benny Motzfeldt glas vas

Benny Motzfeldt glas vas
Benny Motzfeldt glas vas
Benny Motzfeldt glas vas
Benny Motzfeldt glas vas
Benny Motzfeldt glas vas
Benny Motzfeldt glas vas

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

BENNY MOTZFELDT, vas, Plus Glashytta, Fredrikstad Norge, 1970-tal, 10,5 x10,5 cm, höjd 12 cm

Lätt slitage

711945

2019-12-09