Väinö Hämäläinen oljemålning

Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN (1876-1940) Blomma vid fönstret, signerad samt daterad -38, olja på duk, 54x44 cm

711947

2019-12-11