Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKON, Kristi uppståndelse med 12 festscener, Södra Ryssland, 1800-tal, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca 50x42 cm

Färgbortfall i kanterna, krackelyr, slitage

711950

2019-12-09