Ikon
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKON, Korsfästelsen, Centrala Ryssland. 1700-talet, slut, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, riza i kopparbleck, ca 43 x 34 cm
Krackelyr, mindre färgbortfall, bucklor, slitage, rizan sitter något lös
711954
2019-12-09