Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, Korsfästelsen, Centrala Ryssland. 1700-talet, slut, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, riza i kopparbleck, ca 43 x 34 cm

Krackelyr, mindre färgbortfall, bucklor, slitage, rizan sitter något lös

711954

2019-12-09