Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Korsfästelsen, Norra Ryssland. 1800-talet, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, riza i kopparbleck,
ca 32 x 27 cm
Krackelyr, mindre färgbortfall, bucklor, slitage
711955
2019-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här