Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Korsfästelsen, Grekland. 1800-talet, tempera och olja på pannå, ca 36 x 24

Färgbortfall, krackelyr, retuscher

711958

2019-12-09