Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Korsfästelsen, Grekland. 1800-talet, tempera och olja på pannå, ca 36 x 24
Färgbortfall, krackelyr, retuscher
711958
2019-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här