Ateniennen

Ateniennen
Ateniennen
Ateniennen
Ateniennen
Ateniennen
Ateniennen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ATENIENNE, omkring 1900, 6 hyllplan med profilerad kant, svarvad dekor, betsad björk, höjd ca 181 cm, djup ca 50 / 30 cm

Äldre lagningar, märken och lackslitage

711977

2019-12-28