Koppar

Koppar
Koppar
Koppar
Koppar
Koppar
Koppar
Koppar
Koppar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

KOPPAR, 8 dlr, 18/1900-tal, ampel, 3 trattar, gryta med lock samt 3 formar, diam ca 12-30 cm

åldersrelaterat bruksslitage, bucklor

711981

2019-12-28