Klubbat för:
30 EUR
150 EUR
SPEGELLAMPETT, för två ljus, trä och mässing, förgylld och bronserad, ljusarmen löstagbar, tidigt 1900-tal, 53 x 60,5 cm
Lätt slitage
711983
2019-12-09