Vaser Strömbergshyttan

Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 6 st, Strömbergshyttan, flerfärgat glas, underfongsteknik, signerade Strömberg resp. Strömbergshyttan samt olika nummer, höjd 14-27 cm

En med mindre fotringsnagg

712009

2019-12-09