Trädgårdsmöbler

Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÖBELGRUPP (5) för trädgård, 1900-talets andra hälft 5 delar bestående av bord, samt 4 stolar, samtliga möbler hopfällbara, brickmärkta Grythyttan, stolarnas sitthöjd ca 44, bordets höjd ca 66 samt diameter 90 cm

Senare bemålning, bruks och åldersrelterat slitage

712031

2019-12-11