Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

SIDBORD, 1900-talets mitt, mahognyfanerat och mässings beslag, bredd 84,5 cm, djup 45 cm, höjd 75 cm

Lätt slitage

712053

2019-12-10