Skedar bägare sockerskål cigarettetui silver

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

MOCCASKEDAR, 12 st, BÄGARE, 12 st, SOCKERSKÅL, CIGARETTETUI, silver, sockeskålens höjd 9 cm, totalvikt 680 g

Delvis med gravyrer, slitage och skador

712057

2019-12-11