Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
MOCCASKEDAR, 12 st, BÄGARE, 12 st, SOCKERSKÅL, CIGARETTETUI, silver, sockeskålens höjd 9 cm, totalvikt 680 g
Delvis med gravyrer, slitage och skador
712057
2019-12-11