Takl

Takl
Takl
Takl
Takl
Takl
Takl

Klubbat för:

6 600 SEK

1 500 SEK

TAKBELYSNING, 1900-talets första hälft, i form av segelfartyg, för två ljus, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 62 cm

Slitage

712067

2019-12-09