Klubbat för:
6 600 SEK
1 500 SEK
TAKBELYSNING, 1900-talets första hälft, i form av segelfartyg, för två ljus, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 62 cm
Slitage
712067
2019-12-09