Lage Lindell

Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L Lindell, numrerad 4/26, färgserigrafi, bladmått ca 49,5x69 cm

712082

2019-12-14