Cornelis van Beverloo Corneille färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Composition, signerad och daterad Corneille -62, numrerad 22/120, färglitografi, bildmått ca 39x52 cm

712090

2019-12-13