Disney stol

Disney stol
Disney stol
Disney stol
Disney stol
Disney stol
Disney stol
Disney stol
Disney stol
Disney stol
Disney stol
Disney stol
Disney stol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PADDY GORDON, stol, "Mickey Mouse", Disney, ca 2000, stomme i trä, klädd i skinn, signerad Paddy Gordon Disney, sitthöjd 46 cm

Slitage, saknar en knapp, instabil

712099

2019-12-10