Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PADDY GORDON, stol, "Mickey Mouse", Disney, ca 2000, stomme i trä, klädd i skinn, signerad Paddy Gordon Disney, sitthöjd 46 cm
Slitage, saknar en knapp, instabil
712099
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här