Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRANGE, sideboard, 1900-talets slut, fanérad i körsbär, dragknoppar i mässing, skyltmärkt, höjd ca 81, 84x42 cm
Smärre ytskador, bakre sarg med avslag
712106
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här