Golvlampa Fagerhults

Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULTS BELYSNING, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, höjd inkl skärm ca 140 cm
Skador:

Brukssltiage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej fumktionen

712119

2019-12-09