Jacob Kock fickur 1700-talets senare del
Valmis
2019-12-15
712121
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
Slitage. Senare boett. Saknar glas. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterare j funktionen.