Jacob Kock fickur 1700-talets senare del

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Slitage. Senare boett. Saknar glas. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterare j funktionen.

712121

2019-12-15