Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARKITTEL, 18/1900-tal, senare ställning i svartmålat smide, höjd ca 50, diameter 68 cm

Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

712137

2019-12-10