Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Modell, signerad Ulf Gripenholm, 46/300, färgserigrafi, ca 62x52 cm

712141

2019-12-12