Brännvinsflaska

Brännvinsflaska
Brännvinsflaska
Brännvinsflaska
Brännvinsflaska
Brännvinsflaska
Brännvinsflaska
Brännvinsflaska
Brännvinsflaska
Brännvinsflaska
Brännvinsflaska

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

BRÄNNVINSFLASKA, 1800-talets mitt, med Karl XV:s namnchiffer, höjd ca 19,5 cm

Slitage

712153

2019-12-13