Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
BRÄNNVINSFLASKA, 1800-talets mitt, med Karl XV:s namnchiffer, höjd ca 19,5 cm
Slitage
712153
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här