Olle Bonniér

Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): (2 st) Kompositioner signerade Bonnier, numrerade, färglitografier, ca 58x76 resp 47x62 cm

712162

2019-12-12