Rörstrand Ostindia

Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RÖRSTRAND, 13 dlr, "Ostindia", porslin, bestående av: terrin med lock (diameter ca 23, höjd ca 10 cm), 6 mattallrikar (diameter ca 24 cm), 6 djupa tallrikar (diameter ca 20,5 cm)

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma, nyanser varierar

712163

2019-12-12