Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustavianska, märkta Martin Artedius Norrköping 1801, höjd ca 21 cm.
Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage
712175
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här