Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustavianska, märkta Martin Artedius Norrköping 1801, höjd ca 21 cm.

Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

712175

2019-12-10