Bordslampa Norrström

Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM, jardinjär, jugend, etsad metall, dekor av figurscener, signerad och daterad C HJ Norrström 1918, höjd ca 13, diameter 25 cm
PROVENIENS: Stopalo

Plakett m gåvogravyr

712181

2019-12-10